فهرست این مقاله

آینه فانتزی

تولید انواع آینه فانتزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912

 

آینه فانتزی

آینه فانتزی

با تولید آینه های رنگی و طرح دار با الگوهای خاص و جذاب ، تمایل مردم هم به استفاده از این نوع آینه ها بیشتر شد و دیگر خبری از تقاضای آینه ساده و نقره ای نیست بلکه اکثر مشتریان با یک جست و جوی ساده در اینترنت انواع آینه فانتزی را مشاهده کرده و به طبع تقاضای آن ها را هم مطابق با نمونه های خارجی و خاص می باشد .

قبل توضیحات بیشتر به این نکته توجه داشته باشید که اگر نمونه ی مورد نظر شما در بین نمونه کارهای آینه فانتزی ما وجود ندارد می توانید آن را برای کارشناسان ما از طریق پیام رسان های مختلف ارسال کرده و کمتر از 24 ساعت از قابلیت اجرای طرح در صنایع شیشه کولیوند مطلع شوید .

 

تولید آینه فانتزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های CNC و MASTER قادر به ایجاد هر الگویی از شیشه و آینه است به طوری که کافیست طرح مورد نظر آینه فانتزی با نرم افزار طراحی شده و وارد دستگاه شود بدین ترتیب دستگاه با توجه به طرح و ابعاد داده شده آینه ها را برش خواهد داد پس ازین مرحله باید آینه های برش داده شده را طیق الگو کنار هم قرار دهیم تا اینکه در نهایت آینه مورد نظر تولید شود .

برای تولید آینه فانتزی که از چند آینه ی مجزا تشکیل شده است باید در نحوه کنار هم قرار دادن آینه ها دقت شود زیرا کوچکترین اشتباه و کم دقتی منجر به inperfect شدن کار یا همان غیر حرفه ای شدن پروزه خواهد شد از همین رو تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از چسب های مخصوص آینه کاری و قلم های طراحی آینه مورد نظر را تولید خواهد کرد .

توجه داشته باشید که آینه فانتزی بیشتر جنبه ی تزیینی و دکوراتیو دارد لذا برای مکان هایی که نیاز به آینه های کاربردی دارند پیشنهاد نمی شود البته می توان تصویر اجسام و افرد را مشاهده کرد اما نه به طور کامل و با وضوح زیاد .

 

انواع آینه فانتزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

 • آینه طرح خورشید
 • آینه طرح ماه
 • آینه طرح پروانه
 • آینه فانتزی طرح قلب
 • آینه طرح شکسته
 • آینه گرد رنگی
 • آینه لوزی رنگی
 • آینه پتینه کاری شده
 • آینه طلایی
 • آینه مسی
 • آینه آبی فیروزه ای
 • آینه طرح کندو

 

آینه فانتزی رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد ترکیب صحیح رنگ ها در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن بهتر است که از آینه های رنگی متناسب با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان مورد نظر استفاده کرد .

 

آینه فانتزی پروانه

در بین آینه های فانتزی از پیش ساخته شده آینه طرح پروانه بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است این نوع آینه ها معمولا در اتاق های کودک مورد استفاده قرار می گیرد و به دو روش با چسب و با بست قابل نصب خواهد بود البته با استفاده از ورق های MDF می توان آینه فانتزی طرح پروانه را به صورت سه بعدی تولید کرد به طوری که ابتدا طرح پروانه با ورق MDF ساخته شده سپس روی MDF آینه کاری خواهد شد .

 

آینه فانتزی دیواری 

به طور کلی دو نوع آینه ی فانتزی وجود دارد یکی آینه های طرح دار یک تکه که روی دیوار قرار می گیرد اما نوع دوم آینه فانتزی ، آینه های طرح داری است که به صورت جورچین و در قالب یک الگوی خاص کنار هم قرار می گیرند برای تولید این نوع آینه ها ابتدا باید طرح به وسیله نرم افزار به دستگاه داده شده و ضمنا ابعاد دیوار مورد نظر هم به دستگاه دادشه شده در این صورت دستگاه به صورت خودکار با توجه به ابعا دیوار ، ابعاد هر تکه از آینه را مشخص خواهد کرد .

پس از برش آینه ها توسط دستگاه CNC مرحله نصب آینه فانتزی توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند انجام خواهد شد در این مرحله قطعات آینه طبق الگو به صورت جورچین کنار هم قرار خواهند گرفت ، لازم به ذکر است که به دو روش می توان آینه ها را نصب کرد در روش اول آینه ها با چسب های مخصوص آینه کاری روی دیوار قرار می گیرند اما در روش دو آینه روی ورق PVC چسبانده می ششوند سپس ورق PVC روی دیوار نصب خواهد شد .

 

آینه فانتزی آنتیک

یکی از خاص ترین انواع آینه های تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند که با ریختن اسیدهای مخصوص روی آینه در طرح های مختلفی ایجاد می شود ، آینه های پتینه کاری شده در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز موجود می باشد .

 

آینه فانتزی ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و با استقبال بسیاری زیاد طراحان دکوراسیون داخلی مواجه شد ، برای تولید این نوع آینه ها از روش منیت کاری استفاده می شود و بسیار زمانبر نیز می باشد .

 

آینه فانتزی سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی یک با آینه ابعاد استاندارد درنظر گرفته شده سپس تعدادی آینه رنگی یا آنتیک با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد لازم به ذکر است به آینه فانتزی سه بعدی به دلیل چسباندن آینه های با عرض کم به آینه اصلی ، آینه با قاب آینه ای نیز گفته می شود .

 

آینه فانتزی با نورپردازی مخفی

آینه های با نور مخفی اغلب به عنوان آینه روشویی مورد استفاده قرار می گیرد و برای تولید آن ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه فانتزی لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت های تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه فانتزی ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه فانتزی حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و یپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی بخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه فانتزی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه فانتزی حسگری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه دکوراتیو معرفی شده است ، قیمت آینه فانتزی حسگری تقریبا دو برابر آینه های فانتزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه فانتزی صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های فانتزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه فانتزی قدی 

آینه های فانتزی قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های فانتزی محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا دارای ابعاد استاندارد 80 * 180 سانتی متر است اما در ابعاد مختلفی قاب تولید می باشد .

 

آینه فانتزی دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های فانتزی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه فانتزی قاب استیل 

در این طرح از آینه های فانتزی جدید یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مندرن بکار برد .

 

آینه فانتزی آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های فانتزی قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه فانتزی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه فانتزی دو طرفه بکار بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه فانتزی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه ها فانتزی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه فانتزی متحرک 

با تولید آینه های فانتزی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه فانتزی - متحرک

 

آینه فانتزی - متحرک

 

 

نحوه سفارش آینه فانتزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت آینه فانتزی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه فانتزی مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه فانتزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انچام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

 

آینه فانتزی

آینه فانتزی

آینه فانتزی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه فانتزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند