فهرست این مقاله

آینه فریم دار

تولید انواع آینه فریم دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه فریم دار

 

آینه فریم دار

آینه های قدی و دکوراتیو به طور کلی به دو صورت فریم لس و با فریم تولید می شود که در این بین آینه های با فریم را می توان با استفاده از متریال های مختلف چوبی و فلزی اجرا کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه فریم دار و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های فریم دار در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه فریم دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه فریم دار – چوبی

رایج ترین طرح آینه های فریم دار که با استفاده از فریم های چوبی تولید می شود این نوع فریم ها به سه دسته ی ام دی اف ، هایگلاس و چوب تقسیم می شود که در این بین فریم چوبی بسیار جذاب تر به نظر می رسد .

 

آینه فریم دار – فلزی

یکی دیگر از آینه های فریم دار مدرن که با استفاده متریال های فلزی اجرا می شود این نوع فریم ها نیز به سه دسته ی آهن ، آلومینیوم و استیل تقسیم می شود که در این بین فریم استیل جدیدتر و زیباتر خواهد شد ، آینه های فلزی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترنی دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق می باشد .

 

آینه فریم دار – چراغ دار

محبوب ترین طرح آینه های فریم دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت ، آینه های چراغ دار در کشورهای توسعه یافته آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده شده و افراد را تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه فریم دار – بک لایت

طرح خاص دیگری از آینه های فریم دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، آینه بک لایت در مجله ی THE BES DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های قاب دار معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه فریم دار – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفغاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه فریم دار – متحرک 

با تولید آینه های فریم دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه فریم دار متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه فریم دار - اینستاگرام

 

آینه فریم دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه فریم دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه فریم دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه فریم دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه فریم دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

آینه فریم دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه فریم دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند