فهرست این مقاله

آینه قاب استیل طلایی

تولید انواع آینه قاب استیل طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند               0912823524202188621912

 

آینه با قاب استیل طلایی

 

آینه قاب استیل طلایی

آینه های دکوراتیو به طور کلی به دو دسته ی آینه های قاب دار و آینه های بدون قاب تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات اجرا می شود در این مقاله قصد داریم یکی از جذاب ترین طرح های آینه قاب دار که با نام آینه های قاب استیل طلایی را شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب استیل در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب دار هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قاب استیل طلایی – کریستال

آینه های قاب دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

آینه قاب استیل طلایی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قاب استیل طلایی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قاب استیل طلایی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC , LED های رنگی پشت اینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قاب استیل طلایی – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های قاب دار محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه قاب استیل طلایی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قاب دار اجرا شده که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری و آینه مدرن نیز شناخته شده است .

 

آینه با قاب استیل طلایی - اینستاگرام

 

آینه با قاب استیل طلایی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قاب استیل طلایی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قاب استیل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قاب استیل مورد نر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قاب دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب استیل طلایی

آینه با قاب استیل طلایی

آینه با قاب استیل طلایی

آینه با قاب استیل طلایی

آینه با قاب استیل طلایی

آینه با قاب استیل طلایی

آینه با قاب استیل طلایی

 

جهت کسب اطلاعات پیرامون آینه با قاب استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند