فهرست این مقاله

آینه قاب برنجی

تولید انواع آینه قاب برنجی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه قاب برنجی

 

آینه قاب برنجی

آینه های قاب دار به طور کلی به سه دسته ی قاب چوبی و قاب فلزی تقسیم می شود که در این بین آینه های با قاب فلزی خود به دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای ، قاب استیل و قاب برنجی تقسیم خواهد شد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه قاب برنجی و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب برنجی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه های فریم دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

آینه قاب برنجی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب برنجی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قاب برنجی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قاب برنجی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ابجاد خواهد شد ، آینه های دو طرفه در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قاب برنجی – کریستال 

آینه های قاب برنجی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اسکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

آینه قاب برنجی – قدی 

آینه های قدی با قاب برنجی بدون تردید کابردی ترین طرح آینه های قاب فلزی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های قدی فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قاب برنجی – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قاب برنجی - اینستاگرام

 

آینه قاب برنجی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر آینه قاب برنجی را به صنایع کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه قاب برنجی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه قاب برنجی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قاب برنجی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

آینه قاب برنجی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قاب برنجی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند