فهرست این مقاله

آینه قاب دار

تولید انواع آینه قاب دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                        0912823524202188621912

 

آینه قاب دار

 

آینه قاب دار

آینه های دکوراتیو به طور کلی به دو دسته ی آینه های فریم لس و آینه های قاب دار تقسیم می شود که در این بین آینه های فریم لس اغلب در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و آینه های قاب دار در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه قاب دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب دار چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قاب دار – چوبی 

قاب های چوبی به سه دسته ی قاب های ام دی اف ، پی وی سی ، پوی تقسیم می شود که در این بین قاب های چوبی بسیار جذاب تطر به نظر می رسد این نوع قاب ها نیز از قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر قاب های اشاره شده برخوردار می باشد .

 

آینه قاب دار – فلزی

قاب های فلزی نیز به سه دسته ی آهن ، آلومینیوم و استیل تقسیم می شود که در این بین قاب استیل بسیار جذاب و زیباتر به نظر می رسد این نوع قاب های در رنگ های نقره ای ، طلایی ، دودی ، مسی تولید می شود ، آینه های فلزی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه قاب دار – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قاب دار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه قاب دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حتشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قاب دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع قاب ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قاب دار – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قاب دار متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قاب دار - اینستاگرام

 

آینه قاب دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قاب دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قاب دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید .

شایان ذکر است تولید آینه قاب دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب دار استیل

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

آینه قاب دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قاب دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند