فهرست این مقاله

آینه قاب فلزی

تولید انواع آینه قاب فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه با قاب فلزی

 

آینه قاب فلزی

آینه های با قاب فلزی جدیدترین و محبوب ترین طرح آینه های قاب دار محسوب می شود که امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در بخش های مختلفی از ساختمان استفاده می کنند ، در این مقاله به طور خاص به آینه قاب فلزی رنگی و آینه با قاب استیل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب فلزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی آینه قاب فلزی به دو دسته ی آینه های با قاب فلزی رنگی و آینه های با قاب استیل تقسیم می شود که تفاوت آن ها در میزان شفافیت فلز بکار رفته می باشد ، آینه های با قاب استیل به طبع جذابیت بیشتری داشته به همین دلیل در سالن های زیبایی و مزون های لوکس به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قاب فلزی – کریستال

آینه های دکوراتیو از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بیشتری برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل تولید شده است .

 

آینه قاب فلزی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های با قاب فلزی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله هی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه قاب فلزی – بک لایت

پرفروش ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قاب فلزی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قاب دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قاب فلزی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های با قاب فلزی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طوئر مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قاب فلزی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه قاب فلزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و سک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قاب فلزی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های با قاب فلزی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب فلزی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قاب فلزی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس است .

 

آینه قاب فلزی – قدی 

آینه های قدی قاب فلزی بدون تردید کاربدی ترین طرح آینه های قاب دار محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 100 * 200 سانتی متر می باشد ، آینه های قدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قاب فلزی – متحرک 

با تولید آینه های قاب فلزی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کی هول دادان از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قاب فلزی - اینستاگرام

 

آینه قاب فلزی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قاب فلزی

برای اطلاع از قیمت آینه قاب فلزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قاب فلزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قاب فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب دار گرد

آینه قاب فلزی

آینه قاب فلزی

آینه قاب فلزی

آینه قاب فلزی

آینه قاب فلزی

آینه با قاب فلزی

آینه با قاب فلزی

آینه با قاب فلزی

آینه با قاب فلزی

آینه با قاب فلزی

آینه با قاب فلزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قاب فلزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند