فهرست این مقاله

آینه قاب مشکی

تولید انواع آینه قاب مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قاب مشکی

 

آینه قاب مشکی

آینه های قاب دار به طور کلی به سه دسته ی آینه با قاب فلزی ، آینه با چوبی و آینه با استیل تقسیم می شود که در این بین آینه های با قاب فلزی با توجه به اینکه از قیمت مناسب تری برخوردار است دارای محبوبیت بیشتری می باشد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه های با قاب مشکی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب کوره ای مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قاب مشکی – قدی 

آینه های قدی قاب دار بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های با قاب محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه قاب مشکی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و دستگاه MASTER استفاده خواهد شد .

 

آینه قاب مشکی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قاب مشکی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قاب مشکی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قاب مشکی – پایه دار 

در این طرح یک قاب پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

 

جهت سفارش آینه قاب مشکی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های قاب دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه قاب دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قاب دار در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قاب دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند