فهرست این مقاله

آینه قاب مشکی

تولید انواع آینه قاب مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          09128235242 – 02188621912

 

آینه قاب مشکی

 

آینه قاب مشکی

آینه های قاب دار به طور کلی به سه دسته ی آینه با قاب فلزی ، آینه با چوبی و آینه با استیل تقسیم می شود که در این بین آینه های با قاب فلزی با توجه به اینکه از قیمت مناسب تری برخوردار است دارای محبوبیت بیشتری می باشد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه های با قاب مشکی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب کوره ای مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قاب مشکی – قدی 

آینه های قدی قاب دار بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های با قاب محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه قاب مشکی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و دستگاه MASTER استفاده خواهد شد ، آینه های گرد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق می باشد .

 

آینه قاب مشکی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قاب مشکی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، آینه های بک لایت در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های فریم دار معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قاب مشکی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قاب مشکی – پایه دار 

در این طرح یک قاب پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش آینه قاب مشکی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های قاب دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه قاب دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قاب دار در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه قدی مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب فلزی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

آینه قاب مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قاب دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند