فهرست این مقاله

آینه قاب نقره ای

تولید انواع آینه قاب نقره ای در صنایع کولیوند                                   0912823524202188621912

 

آینه قاب نقره ای

 

آینه قاب نقره ای

آینه های دکوراتیو به طور کلی به دو دسته ی آینه های قاب دار و آینه های بدون قاب تقسیم می شود که در این بین آینه های با فریم جذاب تر به نظر می رسد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های فریم دار مدرن و ویژگی های ان ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قاب – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های با فریم که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قاب نقره ای – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های فریم دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قاب نقره ای – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های با فریم بدون تردید آینه های قدی محسوی می شود این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 100 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه قاب نقره ای – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های ترکیب بک لایت و چراغ دار بکار می رود به طوری که اغلب آینه ها به صورت قدی بوده و روی دیوار قرار می گیرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های آرایشگاهی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قاب نقره ای - اینستاگرام

 

آینه قاب نقره ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قاب نقره ای به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب نقره ای

آینه قاب نقره ای

آینه قاب نقره ای

آینه قاب نقره ای

آینه قاب نقره ای

آینه قاب نقره ای

آینه قاب نقره ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند