فهرست این مقاله

آینه قاب کلاسیک

تولید انواع آینه قاب کلاسیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            09128235242 – 02188621912

 

 

 

 

آینه قاب کلاسیک

آینه های قاب دار از گذشته های دور تاکنون در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که در هر فضایی با توجه به سیک طراحی یکی از آینه های کلاسیک قاب دار اجرا خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه های قاب دار و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های قاب دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه قاب کلاسیک – فلزی 

به طور کلی قاب های فلزی به سه دسته ی قاب فلز رنگ کوره ای ، قاب آبکاری شده و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل جذاب ترین و زیباترین طرح آینه های قدی محسوب می شود این نوع قاب ها در رنگ های طلایی ، نقره ای و مسی وجود دارد .

آینه قاب کلاسیک – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های قاب دار به شمار می رود این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

آینه قاب کلاسیک – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

آینه قاب کلاسیک – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

آینه قاب کلاسیک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

از طریق زیر می توان آینه قاب کلاسیک را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قد

 

 

تیم تحریریه کولیوند