فهرست این مقاله

آینه قاب کلاسیک

تولید انواع آینه قاب کلاسیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قاب کلاسیک

 

آینه قاب کلاسیک

آینه های قاب دار از گذشته های دور تاکنون در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که در هر فضایی با توجه به سیک طراحی یکی از آینه های کلاسیک قاب دار اجرا خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه های قاب دار و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های قاب دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قاب کلاسیک – فلزی 

به طور کلی قاب های فلزی به سه دسته ی قاب فلز رنگ کوره ای ، قاب آبکاری شده و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل جذاب ترین و زیباترین طرح آینه های قدی محسوب می شود این نوع قاب ها در رنگ های طلایی ، نقره ای و مسی وجود دارد .

 

آینه قاب کلاسیک – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های قاب دار به شمار می رود این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه قاب کلاسیک – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های گرد بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قاب کلاسیک – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب کلاسیک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قاب کلاسیک - اینستاگرام

 

آینه قاب کلاسیک - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه قاب کلاسیک را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های قدی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب کلاسیک

آینه قاب کلاسیک

آینه قاب کلاسیک

آینه قاب کلاسیک

آینه قاب کلاسیک

آینه قاب کلاسیک

آینه قاب کلاسیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قاب دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند