فهرست این مقاله

آینه قدی اتاق خواب

تولید آینه قدی اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی اتاق خواب

 

آینه قدی اتاق خواب

در ساختمان های مسکونی آینه های دکوراتیو مختلفی برای قسمت های متعددی استفاده می شود که در این بین آینه های قدی مهم ترین و پر کاربرد ترین نوع آینه های دکوراتیو به شمار می رود ، آینه قدی اتاق خواب در بین آینه های قدی نیز بسیار مهم و پر کاربرد محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی اتاق خواب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی اتاق خواب – چراغ دار 

در این طرح از آینه های قدی تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی روی آینه قرار گرفته است ، برای تولید آینه های چراغ دار ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی دور قالب به فاصله هر ۱۰ ساتتی متر سوراخ شده و لامپ ها داخل آن قرار می گیرد .

 

آینه قدی اتاق خواب – بک لایت 

طرح جدیدی از آینه های قدی که نورپردازی مخفی پشت آینه قرار گرفته است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی اتاق خواب – لمسی

در این طرح با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی اتاق خواب – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی اتاق خواب – حسگر حرکتی 

ساختار آینه های حسگر حرکتی به گونه ای است که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حکرتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی اتاق خواب – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی بک لایت که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می تواند ویدئو و موزیک مورد علاق ی خود را پخش نمایید .

آینه قدی اتاق خواب صفحه نمیاش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه هوشمند معرفی شده است ، قیمت آینه قدی اتاق خواب صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های قدی ساده و طرح دار به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه قدی اتاق خواب – دخترانه 

برای اتاق خواب های دختر خانم ها نوعی از آینه های قدی تولید شده است که شخصیت های سینمایی روی آینه حکاکی شده و از قاب های صورتی و سفید به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود .

 

آینه قدی اتاق خواب – کودک 

برای اتاق خواب های کودک نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه قدی اتاق خواب – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی جدید و لاکچری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی اتاق خواب – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون خواهد شد .

 

آینه قدی اتاق خواب – دو طرفه 

در سالن های کچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دوط رفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه قدی اتاق خواب - اینستاگرام

 

آینه قدی اتاق خواب - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه قدی اتاق خواب را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی اتاق خواب و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی اتاق خواب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

آینه قدی اتاق خواب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی اتاق خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند