فهرست این مقاله

آینه قدی ال ای دی

تولید انواع آینه قدی ال ای دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه قدی ال ای دی

 

آینه قدی ال ای دی

آینه های قدی همانطور که در سایر مقاله ها شرح داد شد کاربردی ترین طرح آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که جدیدا در ساختمان های تجاری نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی ال ای دی یا همان آینه بک لایت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی ال ای دی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی ال ای دی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ال ای دی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی ال ای دی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های ال ای دی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی ال ای دی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی ال ای دی – قاب دار 

چنانچه قصد داشته باشید که آینه را روی زمین قرار دهید باید از آینه های با قاب استفاده کنید در این حالت یک باکس چوبی رنگی پشت آینه قرار گرفته و یک پایه نیز زیر آینه وجود دارد بدین شکل می توانید آینه را روی زمین نیز بگذارید .

 

آینه قدی ال ای دی – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد در این صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی ال ای دی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه قدی ال ای دی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار می گیرد به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی ال ای دی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی ال ای دی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت ارجا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قدی ال ای دی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه ها دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه قدی ال ای دی - اینستاگرام

 

آینه قدی ال ای دی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی ال ای دی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی ال ای دی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی ال ای دی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی ال ای دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

آینه قدی ال ای دی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی ال ای دی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند