فهرست این مقاله

آینه قدی با چراغ

تولید انواع آینه قدی با چراغ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی با چراغ

 

آینه قدی با چراغ

آینه های قدی تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین آراستگی هر فردی دارد به همین دلیل از آن به عنوان مهم ترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری یاد می شود ، جدیدترین طرح آینه های قدی با نام آینه قدی با چراغ شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی با چراغ تاچ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه قدی با چراغ به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی با چراغ – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد آن چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی با چراغ – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش منی شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی با چراغ – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه قدی با چراغ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه قدی با چراغ – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مودر علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی با چراغ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از آینه های قدی طلایی و مسی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی با چراغ – بیضی 

یکی از خاص ترین آینه های قدی چراغ دار که به صورت بیضی تولید می شود این نوع آینه ها با استفاده از دستگاه CNC و مستر برش داده شده به طوری که نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی با چراغ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که آینه های قدی مدرن دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی با چراغ – کریستال 

به طور کلی آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلری از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی با چراغ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی با چراغ – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قدی با چراغ - اینستاگرام

 

آینه قدی با چراغ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه قدی با چراغ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه قدی با چراغ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی با چراغ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی با چراغ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

آینه قدی با چراغ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی با چراغ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند