فهرست این مقاله

آینه قدی بدون قاب

تولید انواع آینه قدی بدون قاب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی بدون قاب

 

آینه قدی بدون قاب

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین نوع آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی و تجاری محسوب می شود که در ابعاد و اشکال هندسی مختلفی تولید شده است در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی بدون قاب و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی بدون فریم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی بدون قاب – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی لامپ های مخصوص گریم در سوراخ های تعبیعه قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی بدون قاب – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آنه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی بدون قاب – کریستال 

آینه های قدی ازر نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه قدی بدون قاب – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه قدی بدون قاب – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاهی نوعی از آینه های قدی اجرا که اغلب از ترکیب آینه های بک لایت و چراغ دار تشکیل شده است ، البته لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه قدی بدون قاب – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه قدی بدون قاب - اینستاگرام

 

آینه قدی بدون قاب - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی بدون قاب به صنایع کولیوند از طریق زیر قادام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه قدی بدون قاب و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی بدون قاب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی بدون قاب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی بدون قاب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند