فهرست این مقاله

آینه قدی بزرگ

تولید انواع آینه قدی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی بزرگ

 

آینه قدی بزرگ

آینه های قدی با توجه به اینکه در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد در طرح ها و ابعاد گوناگونی تولید شده است به طوری که برای هر فضا و طراحی داخلی یک نوع از آینه ها بکار برده خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ایستاده و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکتون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ایستاده با قاب استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی بزرگ – قاب فلزی

آینه های قاب فلزی به طور کلی به سه دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای ، قاب استیل و قاب آبکاری شده تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل جذاب ترین طرح آینه های قدی محسوب می شود .

آینه قدی بزرگ – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدنی شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی بزرگ – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی بزرگ – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی بزرگ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای دااخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

جهت سفارش آینه قدی بزرگ به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ایستاده و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه ایستاده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ایستاده در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند