فهرست این مقاله

آینه قدی بزرگ

تولید انواع آینه قدی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         09128235242 – 02188621912

 

آینه قدی بزرگ

 

آینه قدی بزرگ

آینه های قدی با توجه به اینکه در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد در طرح ها و ابعاد گوناگونی تولید شده است به طوری که برای هر فضا و طراحی داخلی یک نوع از آینه ها بکار برده خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ایستاده و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکتون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ایستاده با قاب استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی بزرگ – قاب فلزی

آینه های قاب فلزی به طور کلی به سه دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای ، قاب استیل و قاب آبکاری شده تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل جذاب ترین طرح آینه های قدی محسوب می شود ، آینه های قاب فلزی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش اینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه قدی بزرگ – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدنی شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های گرد در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی بزرگ – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی بزرگ – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، آینه های بک لایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی بزرگ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای دااخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

جهت سفارش آینه قدی بزرگ به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ایستاده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه ایستاده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ایستاده در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی بزرگ

آینه با چراغ دار

آینه ایستاده

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

آینه قدی بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند