فهرست این مقاله

آینه قدی بیضی

تولید انواع آینه قدی بیضی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی بیضی

 

آینه قدی بیضی

آینه های قدی به کرات در مقاله های مختلفی شرح داده شده چرا که اهمیت این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار زیاد است ، یکی از جدیدترین طرح های آینه قدی با نام آینه قدی بیضی یا آینه قدی ناخنی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی بیضی را تولید کرده است ه برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی بیضی – با قاب استیل

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای یک دیوار مشکی رنگ باید از قاب استیل طلایی به عنوان فریم دور آینه بکار برد .

 

آینه قدی بیضی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی بیضی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی بیضی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی بیضی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی بیضی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه قدی بیضی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی بیضی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که فریم صورتی و سفید روی آینه قرار گرفته است و شخصیت های برجسته ی سینمایی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود .

 

آینه قدی بیضی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دراای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی بیضی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی بیضی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه قدی بیضی - اینستاگرام

 

آینه قدی بیضی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی بیضی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی بیضی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی بیضی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی بیضی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

آینه قدی بیضی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی بیضی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند