فهرست این مقاله

آینه قدی جدید

تولید انواع آینه قدی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912

 

آینه قدی جدید

 

آینه قدی جدید

آینه های قدی در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود به طوری که برای هر اتاقی از ساختمان یک آینه قدی با طرح خاص تولید شده است ، به طور مثال برای اتاق دختر خانم ها از آینه های بک لایت با طرح های انیمیشنی دخترانه استفاده می شود در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی جدید می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی جدید لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی جدید – با قاب استیل

آینه های با قاب استیل یکی از جدیدترین طرح های آینه قدی محسوب می شود این نوع قاب ها در رنگ های طلایی و نقره ای تولید خواهد شد ، به طور مثال برای یک دیوار مشکی باید از آینه های با قاب طلایی استفاده کرد .

 

آینه قدی جدید – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه قدی جدید که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی جدید – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی جدید – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا ماشبه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی جدید – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی جدید – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه قدی جدید – صفحه نمایش دار

جددیترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی جدید – دو طرفه 

در سالن های کوچک به دلیل منظور استفاده بهینه از فضای داخلی آینه های دو طرفه اجرا می شود ، بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی جدید – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی جدید – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

جهت سفارش آینه قدی جدید به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه قدی جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت متاسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

آینه قدی جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند