فهرست این مقاله

آینه قدی دخترانه

تولید انواع آینه قدی دخترانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

آینه قدی دخترانه

 

آینه قدی دخترانه

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین نوع آینه های دکوراتیو در هر ساختمانی محسوب می شود که در طول روز توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، در واقع آینه قدی یکی از نیازهای اولیه در هر خانه ای به شمار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی دخترانه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی دخترانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی دخترانه – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های قدی که با نام های آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آینه به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ قرار داده خواهد شد .

آینه قدی دخترانه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی دخترانه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی دخترانه – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی دخترانه – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه قدی دخترانه – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه قدی دخترانه که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی دخترانه – چرخدار 

در ساختمان های با فضای داخلی کوچک باید از آینه های قدی چرخ دار استفاده کرد بدین شکل آینه را می توان براحتی جابجا کرد بدون انکه نیازی به بلند کردن آینه باشد ، به همین دلیل در سالن های زیبایی و مزون ها نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قدی دخترانه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی دخترانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که باغ کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی دخترانه – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه قدی دخترانه - اینستاگرام

 

آینه قدی دخترانه - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی دخترانه

برای اطلاع از قیمت آینه قدی دخترانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی دخترانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی دخترانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترونه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی چرخدار

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

آینه قدی دخترانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی دخترانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند