فهرست این مقاله

آینه قدی راهرو

تولید انواع آینه قدی راهرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی راهرو

 

آینه قدی راهرو

با توجه به اینکه در اغلب مقاله ها به آینه های قدی پرداخته شده است اطلاعات زیادی در رابطه به این نوع آینه ها دریافت کرده اید ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو قدی با نام آینه قدی راهرو شناخته شده است که در این مقاله به بررسی کامل آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی راهرو را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی راهرو – قاب چوبی

متداول ترین طرح آینه های قدی بدون تردید آینه های قدی با قاب چوبی است این نوع آینه ها به سه دسته ی قاب های پی وی سی ، قاب های ام دی افی و قاب های چوبی تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی جذاب تر از سایر آینه های با قاب اشاره شده می باشد .

 

آینه قدی راهرو – فلزی

آینه های قدی با فلزی نیز به سه دسته ی قاب های آهنی رنگی ، قاب های آبکاری شده و قاب های استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل بسیار زیبا و جذاب به نظر می رسد ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی رنگ باید از قاب های استیل طلایی بکار برد .

 

آینه قدی راهرو – چراغ دار

آینه های چراغ دار با نام های دیگری چون آینه هالیوودی و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی راهرو – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های قدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی راهرو – دو طرفه

در سالن های بزرگ نوعی از آینه های قدی دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی راهرو – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی راهرو – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی راهرو متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد  و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه قدی راهرو - اینستاگرام

 

آینه قدی راهرو - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی راهرو از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی راهرو و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی راهرو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی راهرو در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

آینه قدی راهرو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی راهرو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند