فهرست این مقاله

آینه قدی سالن پذیرایی

تولید انواع آینه قدی سالن پذیرایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی سالن پذیرایی

 

آینه قدی سالن پذیرایی

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو در ساختمان های مسکونی و تجاری محسوب می شود ، در این مقاله قصد داریم انواع آینه قدی سالن پذیرایی همراه با ویژگی های کامل هر یک را بررسی کنیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی سالن پذیرایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی سالن پذیرایی – قاب فلزی 

آینه های قدی قاب فلزی به طور کلی به دو دسته ی با قاب رنگ کوره ای و قاب های استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب های استیل نقره ای و طلایی جذاب تر به نظر می رسد ، این نوع قاب ها در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک و مدرن کاربرد دارد .

 

آینه قدی سالن پذیرایی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های پذیرایی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی سالن پذیرایی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی سالن پذیرایی – قاب چوبی

در این طرح یک قاب چوبی دور آینه قرار خواهد گرفت ، آینه های با قاب چوبی نیز به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چوب راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی راش از همه نظر جذاب تر خواهد شد .

 

آینه قدی سالن پذیرایی – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های قدی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های با متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروژه های که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضای اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی سالن پذیرایی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه قدی سالن پذیرایی - اینستاگرام

 

آینه قدی سالن پذیرایی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی سالن پذیرایی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی سالن پذیرایی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی سالن پذیرایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی سالن پذیرایی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی سالن پذیرایی

آینه قدی سالن پذیرایی

آینه قدی سالن پذیرایی

آینه قدی سالن پذیرایی

آینه قدی سالن پذیرایی

آینه قدی سالن پذیرایی

آینه قدی سالن پذیرایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی سالن پذیرایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند