فهرست این مقاله

آینه قدی سرویس خواب

تولید انواع آینه قدی سرویس خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

آینه قدی سرویس خواب

 

آینه قدی سرویس خواب

آینه های قدی در قسمت های متعددی از ساختمان های مسکونی استفاده می شود که در هر قسمت نیز نوعی خاصی از این نوع آینه ها اجرا خواهد شد ، جدیدترین طرح آینه قدی با نام آینه قدی سرویس خواب شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی سرویس خواب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی سرویس خواب – چراغ دار

رایج ترین نوع آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی سرویس خواب – بک لایت

محبوب ترین نوع آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه سندبلاست حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی سرویس خواب – قاب استیل

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی سرویس خواب – قاب چوبی

بدون تردید آینه های با قاب چوبی بسیار جذاب و شیک به نظر می رسد و از گذشته تاکنون هموراه مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ، این نوع قاب های به سه دسته ی قاب های ام دی اف ، پی وسی سی و چوبی تقسیم می شود .

 

آینه قدی سرویس خواب – پایه دار

در اتاق خواب های بزرگ نوعی از آینه های قدی استفاده شده که دارای پایه های فلزی و چوبی مدرن است به طور مثال در طرح های جدید از آینه های بک لایت با پایه های فلزی اجرا می شود .

 

آینه قدی سرویس خواب – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قدی سرویس خواب – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قدی سرویس خواب – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمقود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی سرویس خواب متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی سرویس خواب - اینستاگرام

 

آینه قدی سرویس خواب - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه قدی سرویس خواب را از طریق زیر سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت آینه قدی سرویس خواب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی سرویس خواب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی سرویس خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی سرویس خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند