فهرست این مقاله

آینه قدی شیک

تولید آینه قدی شیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912

 

آینه قدی شیک

 

آینه قدی شیک

اهمیت آینه های قدی در طراحی دکوراسیون داخلی به قدی زیاد است که در مقاله های متعددی به این نوع آینه ها پرداخته شد ، امروزه شرایط به گونه ای است که افراد به کرات در طول روز جهت آراستگی ظاهری خود از یک آینه قدی شیک استفاده می کنند ، در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی شیک می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی شیک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی شیک – با قاب استیل

در این طرح از آینه های از قاب های استیل نقره ای و طلایی به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای یک آینه قدی دودی رنگی بهتر است که از قاب استیل 304 بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی شیک – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی شیک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی شیک – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی شیک – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی شیک – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نورمخفی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر آینه های قدی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی شیک – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی شیک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی شیک – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی شیک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی شیک – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مدرن که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای سات که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی شیک – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک شیک یگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمیهول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه قدی شیک - اینستاگرام

 

آینه قدی شیک - واتساپ

 

راه های اتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی شیک

برای اطلاع از قیمت آینه قدی شیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی شیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی شیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

آینه قدی شیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی شیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند