فهرست این مقاله

آینه قدی فروشگاه

تولید انواع آینه قدی فروشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی فروشگاه

 

آینه قدی فروشگاه

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه داخل یک فروشگاه محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه قدی فروشگاه با نام آینه قدی بک لایت یا نور مخفی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی فروشگاه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید با قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی فروشگاه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه قدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی فروشگاه – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های قدی فروشگاه که با نام آینه قدی فروشگاه شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی فروشگاه – قاب فلزی

به طور کلی آینه های با قاب فلزی به دو دسته ی آینه های با قاب فلزی رنگی کوره ای و آینه های با قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل جذاب ترین طرح آینه های قاب دار محسوب می شود .

 

آینه قدی فروشگاه – حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه کمک شایانی خواهد شد .

 

آینه قدی فروشگاه – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی فروشگاه – دو طرفه 

در فروشگاه های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی فروشگاه – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی فروشگاه – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی فروشگاه - اینستاگرام

آینه قدی فروشگاه - واتساپ

 

 

راه های راتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی فروشگاه

برای اطلاع از قیمت آینه قدی فروشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی فروشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی فروشگاه

آینه قدی فروشگاه

آینه قدی فروشگاه

آینه قدی فروشگاه

آینه قدی فروشگاه

آینه قدی فروشگاه

آینه قدی فروشگاه

آینه قدی فروشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی فروشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند