فهرست این مقاله

آینه قدی فلزی

تولید انواع آینه قدی فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه قدی فلزی

 

آینه قدی فلزی

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین نوع آینه های قدی به شمار می رود چرا که افراد در طول روز به کرات از این نوع آینه ها استفاده می کنند ، یکی از جدیدترین آینه های قدی تحت عنوان آینه قدی فلزی شناخته شده است که در این مقاله به طور کامل به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی فلزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی فلزی – آهن

رایج ترین طرح آینه های قدی فلزی که در رنگ های مختلفی تولید می شود اما رنگ مشکی مات پرفروش ترین رنگ آینه با قاب فلزی محسوب می شود ، به طور مثال در اتاق خواب های با طراحی دکوراسیون کلاسیک از آینه های قدی با قاب فلزی گنبدی شکل استفاده می شود .

 

آینه قدی فلزی – استیل

زیباترین و چشمگیر ترین طرح آینه های قدی با قاب فلزی که در رنگ نقره ای ، طلایی و مسی تولید می شود ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن های لوکوس و لاکچری بکار می رود به طور مثال در اغلب مزون ها از آینه های با قاب استیل طلایی دو طرفه اجرا خواهد شد .

 

آینه قدی فلزی – بک لایت

این نوع آینه های فلزی با نام آینه قدی بک لایت و آینه قدی نور مخفی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور مخفی اجرا می شود .

 

آینه قدی فلزی – چراغ دار

این نوع آینه ها با نام آینه قدی فلزی چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است که برای تولید آن ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک دور آینه به فاصله هر 20 سانتی متر سوراخ شده و لامپ های مخصوص گریم داخل آن ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی فلزی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی فلزی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی فلزی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه قدی فلزی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه قدی فلزی – اتاق خواب 

برای اتاق خواب های مدرن نیز می توان از آینه های قدی با قاب فلزی استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب در ابعاد 80 * 180 سانتی متر تولید شده و در طور روز توسط افراد خانواده به ویژه خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قدی فلزی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی فلزی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی فلزی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه قدی فلزی - اینستاگرام

 

آینه قدی فلزی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کاشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی فلزی

برای اطلاع از قیمت آینه قدی فلزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و. یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی فلزی موردنظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی شیک

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

آینه قدی فلزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی فلزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند