فهرست این مقاله

آینه قدی قاب دار

تولید انواع آینه قدی قاب دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

آینه قدی قاب دار

 

آینه قدی قاب دار

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های قاب دار محسوب می شود که در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در طرح های متفاوتی وجود دارد که جدیدترین آن آینه قدی قاب دار فلزی است از همین رو در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی قاب دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandscom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی قاب دار – چوبی

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که از متریال های پی وی سی و چوبی استفاده می شود که در این بین به طبع آینه های با قاب چوبی بسیار جذاب تر به نظر می رسد این نوع قاب ها در طیف وسیع رنگی وجود دارد .

 

آینه قدی قاب دار – استیل

آینه های با قاب استیل حرفه ای ترین طرح آینه های با قاب محسوب می شود که در که در رنگ های نقره ای ، طلایی و شامپاینی وجود دارد این نوع آینه ها در پروزه های لوکس و خاصی مورئ استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قدی قاب دار – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های قاب دار استفاده کرد به طور مثال برای دیوارهای طوسی رنگ باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه قدی قاب دار – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است و برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی قاب دار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی قاب دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه مدزن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی قاب دار – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی قاب دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قاب دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی قاب دار – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی قاب دار - اینستاگرام

 

آینه قدی قاب دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی قاب دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی قاب دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی قاب دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی قاب دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی قاب دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند