فهرست این مقاله

آینه قدی قاب فلزی

تولید انواع آینه قدی قاب فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

آینه قدی قاب فلزی

 

آینه قدی قاب فلزی

آینه های دکوراتیو قاب دار با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها در طراحی داخلی خاصی مانند طراحی لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های قاب دار مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب دار بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی قاب فلزی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های pvc  و led های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی قاب فلزی – استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مرن بکار برد بدنی شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی قاب فلزی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهرت است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی قاب فلزی – پایه دار 

در سالن های بزرگ بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد به طوری که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد این نوع آینه ها در پروژه های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قدی قاب فلزی - اینستاگرام

 

آینه قدی قاب فلزی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه قدی قاب فلزی

برای اطلاع از قیمت آینه های قاب دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قاب دار در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی قاب فلزی

آینه قدی قاب فلزی

آینه قدی قاب فلزی

آینه قدی قاب فلزی

آینه قدی قاب فلزی

آینه قدی قاب فلزی

آینه قدی قاب فلزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند