فهرست این مقاله

آینه قدی قاب چوبی

تولید انواع آینه قدی قاب چوبی در صنایع کولیوند                        0912823524202188621912

 

آینه قدی قاب چوبی

 

آینه قدی قاب چوبی

آینه های مدرن در طرح های مختلفی تولید شده است که با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود به طوری که هر یک از طرح ها در پروزه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو رد این مقاله به بررسی انواع آینه ها فریم دار و ویؤگی های ان ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های فریم دار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه فریم دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی قاب چوبی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های فریم دار که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی قاب چوبی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های فریم دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی قاب چوبی – استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی قاب چوبی – دو طرفه 

در سالن های کوچک از آینه های دو طرفه بکار می رود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی قاب چوبی - اینستاگرام

 

آینه قدی قاب چوبی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه قدی قاب چوبی را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128235243209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی قاب چوبی

آینه قدی قاب چوبی

آینه قدی قاب چوبی

آینه قدی قاب چوبی

آینه قدی قاب چوبی

آینه قدی قاب چوبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های سالن زیبایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند