فهرست این مقاله

آینه قدی لامپی

تولید انواع آینه قدی لامپی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

آینه قدی لامپی

 

آینه قدی لامپی

آینه های قدی با توجه به اینکه کاربردی ترین نوع آینه های دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود طرح های مختلفی از این نوع آینه ها تولید شده است که جدیدترین آن با نام آینه قدی لامپی شناخته شده است در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران قعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های قدی لامپی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه ای اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه قدی لامپی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی لامپی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها مشبه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی لامپی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت لامپ های روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف لامپ های روشن و خاموش می شود .

 

آینه قدی لامپی – پایه دار

در سالن های بزرگ نوعی از آینه های لامپی استفاده شده که به صورت متحرک می باشد به طوری که 4 عدد چرخ زیر باکس قرار گرفته و به واسطه ی آن آینه را براحتی می توان از یک نقطه به نقطه دیگر جابجا کرد .

 

آینه قدی لامپی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لامپی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طوری برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه قدی لامپی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های لامپی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نی به کرات مورد استفاده قرار گرفته است ، آینه های دو طرفه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قدی لامپی – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی لامپی تولید شده است که معمولا دارای لوگو بوده و در اشکال هندسی مختلفی وجود دارد  ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی لامپی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی لامپی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی یرای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی لامپی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی لامپی

 

آینه قدی لامپی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی لامپی

برای اطلاع از قیمت آینه قدی لامپی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی لامپی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی لامپی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

آینه قدی لامپی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی لامپی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند