فهرست این مقاله

آینه قدی لامپ دار

تولید انواع آینه قدی لامپ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه قدی لامپ دار

 

آینه قدی لامپ دار

پرکاربردترین نوع آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی آینه قدی محسوب می شود چرا که این نوع آینه ها در طول روز به کرات مورد استفاده ی اعضای خانواده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه قدی با نام آینه قدی لامپ دار یا گریم شناخته شده است که در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی لامپ دار را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه قدی لامپ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود ، در مرحله ی بعدی فریم چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم فریم چوبی به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ های تعبیعه شده قرار داده می شود .

 

آینه قدی لامپ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ های دور آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شوند ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی لامپ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های لامپ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مقال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف لامپ ها به صورت اسلاید شو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی لامپ دار – حسگری

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های قدی حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی لامپ دار – فریم لس 

به طور کلی آینه های لامپی به دو صورت با فریم و فریم لس تولید می شود که در حالت دوم لامپ ها روی آِینه قرار خواهد گرفت و به عبارتی آینه سوراخ می شود ، این نوع آینه ها اغلب در مزون های لباس فروشی استفاده خواهد شد .

 

آینه قدی لامپ دار – رنگی 

یا توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه لامپی استفاده کرد به طور مثال برای قاب طرح چوب بهتر است که از آینه برنز یا شامپاینی بکار برد .

 

آینه قدی لامپ دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی لامپ دار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه قدی لامپ دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه قدی لامپ دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه قدی لامپ دار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می کنند .

 

آینه قدی لامپ دار – پایه دار 

در این طرح یک پایه چوبی یا قلزی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون خواهد شد .

 

آینه قدی لامپ دار – با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های قدی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی لامپ دار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نویع از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سیمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه قدی لامپ دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های اسنیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی لامپ دار دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه قدی لامپ دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عنق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی لامپ دار – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جاش هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

جهت سفارش آینه قدی لامپ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی لامپ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 – تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی لامپ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی لامپ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از کالاهای درجه یک صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار حریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی لامپ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی لامپ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند