فهرست این مقاله

آینه قدی لاکچری

تولید انواع آینه قدی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه های قدی در طرح های مختلفی تولید می شود به طوری که برای طراحی دکوراسیون کلاسیک یک طرح خاص و برای طراحی داخلی مدرن مدل های دیگری تولید شده است ، آینه قدی لاکچری یکی از جدیدترین عنوان هایی است که به این نوع آینه ها اطلاق می شود در این مقاله به بررسی انواع آینه های قدی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی لاکچری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی لاکچری – با قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل نقره ای یا طلایی دور آینه قرار گرفته است این نوع آینه ها در طرح های مختلف هندسی تولید می شود ، به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ مشکی تزیین شده است باید از قاب استیل طلایی استفاده کرد .

 

آینه قدی لاکچری – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی لاکچری – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی لاکچری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی لاکچری – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی لاکچری – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های قدی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه قدی لاکچری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه قدی لاکچری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مودر علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های صفحه نمایش دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه قدی لاکچری – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی شده و از فریم های صورتی یا سفید به عنوان آینه قرار می گیرد ، آینه های دخترانه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قدی لاکچری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی لاکچری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی لاکچری - اینستاگرام

 

آینه قدی لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه قدی لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

آینه قدی لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بییشتر پیرامون آینه قدی لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند