فهرست این مقاله

آینه قدی لوکس

تولید انواع آینه قدی لوکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه قدی لوکس

 

آینه قدی لوکس

با توجه به تولید انواع آینه های دکوراتیو مدرن برای هر قسمتی از ساختمان می توان نوع خاصی از آینه ها را نصب کرد که در این بین آینه های قدی پرکاربردترین نوع آینه محسوب می شود ، در چند سال گذشته آینه های قدی در طرح های متنوعی تولید شده است که اغلب تحت عنوان آینه قدی لوکس شناخته شده است در این مقاله نیز به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی لوکس را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی لوکس – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد شد .

 

آینه قدی لوکس – چراغ دار 

این نوع آینه ها با نام های آینه لامپی و آینه گریم نیز شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی نیز دور قاب به فاصله هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی لوکس – بک لایت 

محبوب ترین نوع آینه های قدی که با نام های آینه نور مخفی و آینه بک لایت شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها نیز ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی لوکس – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی لوکس – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی لوکس – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی لوکس – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه قدی لوکس صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه قدی لوکس – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی لوکس یک قاب استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی  و مسی بکار برد .

 

آینه قدی لوکس – مزون 

برای مزون ها نیز نوعی از آینه های قدی تولید شده که از ترکیب قاب های استیل و آینه های بک لایت تشکیل شده است ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 180 سانتی متر است و نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد .

 

آینه قدی لوکس – متحرک 

با تولید آینه ها قدی متحرک دیر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توان آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قدی لوکس – 2022 

در این طرح از آینه های قدی شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است ، این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد ، آینه های 2022 در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قدی لوکس – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دوطرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه قدی لوکس - اینستاگرام

 

آینه قدی لوکس - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی لوکس

برای اطلاع از قیمت آینه قدی لوکس و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی لوکس مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی لوکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

آینه قدی لوکس

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی لوکس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند