فهرست این مقاله

آینه قدی مدرن

تولید انواع آینه قدی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه قدی مدرن

 

آینه قدی مدرن

امروزه در همه ی خانه ها آینه های قدی وجود دارد که افراد خانواده از آن برای آراسته کردن خود استفاده می کنند حال اگر نمای آینه نیز زیبا باشد طراحی دکوراسیون داخلی نیز به مراتب بیشتر خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی مدرن و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های قدی از جمله آینه قدی مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه قدی مدرن معمولا دارای ابعاد استاندارد 70 * 180 سانتی متر می باشد اما با توجه به فضای داخلی و سلیقه می توان ابعاد آینه را تغییر داد ، از نظر ضخامت نیز آینه های قدی اغلب 6 میل هستند که در این صورت احتمال شکسته شدن آینه به حداقل ممکن خواهد رسید .

 

آینه قدی مدرن – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که پشت آینه نورپردازی مخفی تعبیه شده است و با نام های آینه نوری ، آینه نور مخفی و آینه بک لایت شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه قدی مدرن – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه قدی مدرن – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی مدرن – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه قدی مدرن حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه قدی مدرن حسگری در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود ، این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

آینه قدی مدرن – لامپی

برای تولید آینه های لامپی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی به فاصله ی هر 10 سانتی متر آینه سوراخ شده و لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده خواهد شد ، این نوع آینه ها نیز با سه تکنولوژی لمسی ، ریموتی و سنسور حرکتی قابل تولید است .

 

آینه قدی مدرن – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه قدی مدرن – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه قدی مدرن صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه قدی معرفی شده است قیمت آینه قدی مدرن صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های قدی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه قدی مدرن – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی مدرن – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی آرایشگاه ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی مدرن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی مدرن دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه قدی مدرن – کریستال 

آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی مدرن – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه قابل مشاهده می باشد .

 

آینه قدی مدرن – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه قدی مدرن - اینستاگرام

 

 

 

از طریق زیر می توان آینه قدی مدرن را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه قدی مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی مدرن

آینه قدی لوکس

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی لامپ دار

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند