فهرست این مقاله

آینه قدی مشکی

تولید انواع آینه قدی مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه قدی مشکی

 

آینه قدی مشکی

آینه های قدی نیز در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها در پروژه ی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، جدیدترین طرح آینه های قدی بدون تردید آینه قدی مشکی است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی مشکی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود رد مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی مشکی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی مشکی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی مشکی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه قدی مشکی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که معمولا لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر می باشد .

 

آینه قدی مشکی – متحرک 

با تولید آینه های قدی مشکی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی مشکی - اینستاگرام

 

آینه قدی مشکی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی مشکی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قدی مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی مشکی

آینه قدی مشکی

آینه قدی مشکی

آینه قدی مشکی

آینه قدی مشکی

آینه قدی مشکی

آینه قدی مشکی

آینه قدی مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند