فهرست این مقاله

آینه قدی نئون

تولید انواع آینه قدی نئون در صنایع شیشه و آینه کولیوند             0912823524202188621912

 

آینه قدی نئون

 

آینه قدی نئون

آینه های دکوراتیو نورپردازی شده به طور کلی به دو دسته ی آینه های نوری LED و آینه های نئونی تقسیم می شود که در این بین آینه های نئونی از جذابیت بیستری برخوردار است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های مدرن نوری و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نورپردازی شده در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاهی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی نئون – تاچ

رایج ترین طرح آینه های نوری که با نام آینه تاچ شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود .

 

آینه قدی نئون – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که از ترکیب آینه های بک لایت و چراغ دار تشکیل شده است این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قدی نئون – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه قدی نئون – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی نئون – پایه دار

طرح جدیدی از آینه های ایستاده که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی نئون - اینستاگرام

 

آینه قدی نئون - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه قدی نئون

برای اطلاع از قیمت آینه های نورپردازی شده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد .

شایان ذکر است تولید آینه های قدی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی نئون

آینه قدی نئون

آینه قدی نئون

آینه قدی نئون

آینه قدی نئون

آینه قدی نئون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند