فهرست این مقاله

آینه قدی ناخنی

تولید انواع آینه قدی ناخنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ناخنی

 

آینه قدی ناخنی

آینه های قدی در طرح های مخلفی و اشکال هندسی گوناگونی تولید می شود به طوری که برای هر طراحی خاصی از دکوراسیون یک نوع منحصربفردی از آینه های قدی را می اجرا کرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه های قدی با نام آینه قدی ناخنی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی ناخنی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه قدی ناخنی در واقع به آینه های اطلاق می شود که شکل هندسی آینه دقیقا مشابه ناخن های دست انسان است این نوع آینه ها اغلب در ساختمان های با طراحی مدرن استفاده می شود البته استفاده از آینه های قدی ناخنی در سالن های زیبایی نیز به کرات صورت می گیرد .

 

آینه قدی ناخنی – با قاب استیل

طرحی که از سال های گذشته تاکنون همواره مورد توجه طرحان دکوراسیون داخلی بوده است بدون تردید آینه های ناخنی با قاب استیل نقره ای و طولایی می باشد ، قیمت این نوع آینه ها نسبت با سایر آینه های با قاب بیشتر است .

 

آینه قدی ناخنی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی ناخنی که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ می شود و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی ناخنی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های ناخنی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی ناخنی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ناحنی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی روشن می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی ناخنی – ریموتی

طرح دیگری از آینه قدی ناخنی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغیرر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی ناخنی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی ناخنی – اتاق خواب 

برای اتاق خواب ها نیز می توان از آینه های ناخنی مدرن استفاده کرد ابعاد استاندارد  این نوع آینه ها در اتاق خواب باید ۶۰ * ۱۶۰ سانتی متر در نظر گرفته شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی ناخنی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های ناخنی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی ناخنی – دو طرفه 

در سالن های کوچک نوعی از آینه های قدی دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی ناخنی – کریستال 

آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخودار می باشد .

 

آینه قدی ناخنی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی ناخنی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی ناخنی - اینستاگرام

 

آینه قدی ناخنی - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی ناخنی

برای اطلاع از قیمت آینه قدی ناخنی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی ناخنی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی ناخنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت میگیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی مشکی

آینه قدی ناخنی

آینه قدی ناخنی

آینه قدی ناخنی

آینه قدی ناخنی

آینه قدی ناخنی

آینه ناخنی

آینه ناخنی

آینه ناخنی

آینه ناخنی

آینه ناخنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی ناخنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند