فهرست این مقاله

آینه قدی پذیرایی

تولید انواع آینه قدی پذیرایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی پذیرایی

 

آینه قدی پذیرایی

آینه های قدی کاربردی ترین طرح آینه های پذیرایی محسوب می شود که در طول روز به کرات استفاده می شود به ویژه توسط خانم ها که علاقه ی زیادی به آراستگی دائمی خود دارند ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی پذیرایی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه قدی پذیرایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی پذیرایی – با قاب فلزی

در این طرح از آینه های قدی یک قاب فلزی رنگی دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های فلزی مشکی مات استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی پذیرایی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود بدین شکل آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه قدی پذیرایی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور ان به فاصله هی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی پذیرایی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه یک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که برای تولید آن ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی پذیرایی – لاکچری

نوعی از آینه های قدی پذیرایی که که از ترکیب قاب استیل و آینه های بک لایت تشکیل شده است ، بدین شکل نمای خاص و زیبایی روی آینه ایجاد می شود و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفرد آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی پذیرایی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی پذیرایی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی جدیر یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوانت فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی پذیرایی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی پذیرایی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی پذیرایی – کریستال 

به طور کلی آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی پذیرایی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی پذیرایی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی پذیرایی – ۲۰۲۲ 

در این طرح از آینه های قدی شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد .

 

آینه قدی پذیرایی - اینستاگرام

 

آینه قدی پذیرایی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی پذیرایی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی پذیرایی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی پذیرایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی پذیرایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

آینه قدی پذیرایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی پذیرایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند