فهرست این مقاله

آینه قدی چرخدار

تولید انواع آینه قدی چرخدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چرخدار

 

آینه قدی چرخدار

آینه های قدی یکی از پرکابردترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که در قسمت های متعددی از ساختمان استفاده می شود در این بین آینه قدی چرخدار جدیدترین نوع آینه قدی است که اغلب در مزون ها و آرایشگاه های مردانه و زنانه بکار می رود در این مقاله بررسی انواع آینه های قدی مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه قدی چرخدار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی چرخدار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی چرخدار – چراغ دار

پرفروش ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم دخل سوراخ های تعبیه شده روی قاب قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی چرخدار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی چرخ دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر بش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی چرخدار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا ماشبه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی چرخدار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی چرخدار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیلی از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه قدی چرخدار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه قدی چرخدار – مزون

به طور کلی آینه های قدی چراخدار اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود چرا که بدین شکل آینه براحتی قابل جابجایی است ، ابعاد استاندارد آینه های قدی چرخدار معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر می باشد .

 

آینه قدی چرخدار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی چرخدار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی چرخدار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی ، آینه های قدی دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی چرخدار دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه قدی چرخدار – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های قدی یک قسمت بزرگ نما ری آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نشان داده می شود ، بدین شکل می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید .

 

آینه قدی چرخدار – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی چرخدار متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضای اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی چرخدار - اینستاگرام

 

آینه قدی چرخدار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه قدی چرخدار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه قدی چرخدار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی چرخدار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی چرخدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی تزیینی

آینه قدی چرخدار

آینه قدی چرخدار

آینه قدی چرخدار

آینه قدی چرخدار

آینه قدی چرخدار

آینه قدی چرخدار

آینه قدی چرخدار

آینه چرخدار

آینه چرخدار

آینه چرخدار

آینه چرخدار

آینه چرخدار

آینه چرخدار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی چرخدار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند