فهرست این مقاله

آینه قدی چوبی

تولید انواع آینه قدی چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         09128235242 – 02188621912

 

آینه قدی چوبی

 

آینه قدی چوبی

آینه های قدی تنها آینه ای محسوب می شود که در طول روز به کرات توسط افراد داخل ساختمان جهت خود آرایی مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل امروزه در همه ی ساختمان های مسکونی حداقل یک آینه قدی وجود دارد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی چوبی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1369 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی چوبی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی چوبی – کریستال

به طور کلی آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ایبن نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه قدی چوبی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده و تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد به طوری که آینه تصویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه قدی چوبی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی چوبی که با نام های آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده شده و یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های مخصوص گریم داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی چوبی – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های قدی چوبی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی چوبی – لمسی

طرح جذابی از آینه های بک لایت چوبی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورمخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است ، آینه های لمسی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دفیق خواهد شد .

 

آینه قدی چوبی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های قدی چوبی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های صفحه نمایش دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه قدی چوبی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های چوبی راش و استیل است ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی چوبی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه جای نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی چوبی - اینستاگرام

 

آینه قدی چوبی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی چوبی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی چوبی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی چوبی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی چوبی

آینه قدی

آیبنه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

آینه قدی چوبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی چوبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند