فهرست این مقاله

آینه قدی کشودار

تولید انواع آینه قدی کشودار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه قدی کشودار

 

آینه قدی کشودار

آینه های قدی نقش تعیین کننده ای در سالن های زیبایی و مزون های لباس فروشی دارد به طوری که برای هر فسمتی از سالن ها می توان یک آینه قدی خاص استفاده کرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه های بدون تردید آینه قدی کشودار است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های قدی از جمله آینه قدی کشودار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی کشودار – با قاب استیل

آینه های قاب دار از همواره از سال های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است اما جدیدترین و چذابترین این نوع آینه ها با قاب استیل طراحی شده است ، این نوع قاب های در رنگ های طلایی و نقره ای تولید می شود .

 

آینه قدی کشودار – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود ، در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها تعبیه می شود .

 

آینه قدی کشودار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی کشودار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی کشودار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی کشودار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی کشودار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی اینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی کشودار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قدی کشودار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی کشودار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قدی کشودار – متحرک 

با تولید آینه های کشوردار متحرک یگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه قدی کشودار - اینستاگرام

 

آینه قدی کشودار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی کشودار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی کشودار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی کشودار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی کشودار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی کشودار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند