فهرست این مقاله

آینه قدی کنار دیوار

تولید انواع آینه قدی کنار دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

 

آینه قدی کنار دیوار

 

 

آینه قدی کنار دیوار

آینه های دکوراتیو ایستاده در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها به منظور خاصی مورد ساتفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های ایستاده از جمله آینه بک لایت و ویزگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ایستاده در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی کنار دیوار – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های ایستاده که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی کنار دیوار – بک لایت 

مخبوب ترین طرح آینه های ایستاده که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی کنار دیوار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی کنار دیوار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی کنار دیوار – پایه دار 

در سالن های بزرگ بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه قدی کنار دیوار - اینستاگرام

 

آینه قدی کنار دیوار - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش آینه قدی کنار دیوار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های ایستاده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های ایستاده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی کنار دیوار

آینه کنار دیواری

آینه قدی کنار دیوار

آینه قدی کنار دیوار

آینه قدی کنار دیوار

آینه قدی کنار دیوار

آینه قدی کنار دیوار

آینه قدی کنار دیوار

آینه قدی کنار دیوار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند