فهرست این مقاله

آینه قدی کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه قدی کنار سالنی

 

 

آینه قدی کنار سالنی

آینه های دکوراتیو در سالن های زیبایی دارای دسته بندی های مختلفی است که هر یک از طرح ها مناسب فضای خاصی می باشد به طور مثال برای یک سالن با متراژ بیش از 300 متر از آینه های دوطرفه بک لایت استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های سالن زیبایی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سالن زیبایی در ایران فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی کنار سالنی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های سالن زیبایی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی کنار سالنی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های سالن زیبایی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی کنار سالنی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی کنار سالنی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد به طور که رنگ قاب با توجه به پس زمینه دیوار تعیین می گردد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همنی دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه قدی کنار سالنی - اینستاگرام

 

آینه قدی کنار سالنی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی کنار سالنی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های سالن زیبایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی

آینه قدی کنار سالنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های سالنی در دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند