فهرست این مقاله

آینه قدی

ارائه انواع آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه قدی

آینه قدی

در بین تمامی آینه های موجود در صنعت آینه پرکاربردترین و ضروری ترین آن آینه قدی است چرا که همه ما با آینه های قدی در طول روز چندین بار ملاقات خواهیم کرد و میزان آراستگی ما به این نوع آینه ها وابسته است به همین دلیل اولین آینه ای که در هر خانه ای نصب خواهد شد آینه های قدی است ، صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1384 فعالیت خود را در تولید این نوع آینه ها در طرح های گوناگون آغاز کرده است .

ابعاد آینه قدی باید با طول 180 و عرض 40 سانتی متر تولید شود اما اگر فضای محیط به گونه ای است که آینه با ابعاد ذکر شده کوچک به نظر میرسد می توان از آینه های با طول و عرض بیشتر هم استفاده کرد .

آینه های قدی به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می شود دسته ی اول آینه هایی که روی زمین قرار داده می شود و دسته ی دوم آینه های که روی دیوار با بست های مختلف و با چسب های مخصوص آینه روی دیوار نصب می شوند .

 

تاثیر وجود داشتن آینه قدی در منازل

از مهمترین دغدغه های همه ما در منازل وجود آینه های قدی شیک و مدرن است که به واسطه آن براحتی بتوانیم تمامی لباس ها را تست کنیم و در نهایت هم لباس مورد نظر خود را انتخاب کنیم و به طور کلی به وسیله یک آینه قدی شیک قادر باشیم خودمان را آراسته و شیک مهیای مهمانی و یا جلسه کاری مهم بکنیم .

طبیعی است که همه ما علاقه مند هستیم  آینه قدی که در اتاق داریم ظاهر شیک و مدرنی داشته باشد و یا به اصطلاح آینه لاکچری را در خانه داشته باشیم ، آینه های مختلفی را می توان به صورت قدی روی دیوار نصب کرد که انتخاب آن کاملا بستگی به طراحی دکوراسیون منازل شما عزیزان دارد که در اینجا به انواع مختلف آینه قدی اشاره خواهیم کرد :

 

انواع آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- آینه قدی با قاب

2- آینه های رنگی

3- آینه جورچین

4- آینه کریستال

5- آینه قدی تراش

6- آینه لوزی

7- آینه دکوراتیو

8- آینه طلایی

9- آینه مسی

10 – آینه برنز

11- آینه آنتیک

12- آینه پتینه

13- آینه شامپاینی

 

آینه قدی به دلیل اینکه بیشتر جنبه ی کاربردی داشته و به عبارتی همه ی ما برای آراستگی ظاهر از آن استفاده می کنیم بهتر است که آینه ی ساده یا نقره ای باشد لذا در صورت استفاده از آینه های رنگی تفکیک رنگ ها از هم سخت خواهد شد .

جدیدترین نوع آینه قدی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود آینه های سه بعدی قدی است که برای تولید این نوع آینه ها تعدادی آینه تراش خورده به صورت مورب به یک آینه مسطح چسبانده خواهد شد ، به دلیل اینکه آینه های کناری به صورت مورب به آینه اصلی چسبانده شده اند یک نمای شبشه سه بعدی در آینه ایجاد خواهد شد و  در صورت استفاده از این نوع آینه ها طراحی دکوراسیون داخلی به میزان قابل توجهی ارتقا خواهد یافت .

 

کاربردهای آینه قدی 

  • آینه های قدی در اتاق خواب خانه
  • آینه های قدی در اتاق مستر
  • آینه های قدی در فروشگاه های پوشاک
  • آینه های قدی در سالن های زیبایی
  • آینه های قدی در رستوران ها و کافه ها
  • آینه های قدی شرکت های خصوصی و دولتی

 

نحوه نصب آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای نصب آینه های قدی به طور کلی 3 روش وجود دارد روش اول به طور خاص برای آینه های قدی با قاب است این نوع آینه ها به دلیل وجود آویزهایی که هنگام ساخت قاب در پشت آن قرار می گیرد باید یک پیچ و رول پلاک را در دیوار قرار داد و آویز پشت قاب را روی آن بگذاریم ، در روش دوم آینه را توسط بست های فلزی یا ناخنی روی دیوار نصب خواهیم کرد و در روش سوم که پرکاربردترین نوع نصب هم است آینه ها با چسب های دوطرفه و مخصوص آینه روی دیوار می چسبانیم .

 

آینه قدی تراش

متداولترین نوع آینه های قدی که دور آینه تراش ( پخ ) زده خواهد شد در این صورت دیگر نیازی به استفاده از قاب های چوبی نیست ، فاصله بین لبه آینه تا تراش را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

آینه قدی کریستال

به طور کلی سه نوع آینه از نظر شفافیت وجود دارد که با نام های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال شناخته شده است در این بین آینه کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا بهترین انتخاب جهت تولید آینه های قدی محسوب می شود .

 

آینه قدی رنگی

آینه های قدی نیز در رنگ های مختلفی تولید می شود البته در اغلب موارد از آینه های نقره ای در تولید این نوع آینه ها استفاده می شود زیرا تفکیک رنگ ها در آینه نقره ای بهتر از سایر آینه های رنگی می باشد ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ اصلی فضای داخلی آن کرم است باید از آینه قدی برنز یا شامپاینی استفاده کرد بدین شکل اصول طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه قدی طلایی

در بین آینه های رنگی آینه طلایی و شامپاینی بیشترین کاربرد را دارد از همین رو برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های قدی طلایی رنگ برای تزیین فضا داخلی ساختمان استفاده می کنند .

 

آینه قدی گرد و بیضی

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی تمایل به استفاده از آینه های گرد و بیضی با ابعاد بزرگ را به عنوان آینه های قدی روی دیوار دارند ، برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه CNC , MASTER استفاده می شود ، البته برای تولید آینه قدی گرد می توان از گردبرهای دستی نیز استفاده کرد در صورت استفاده از این روش قیمت آینه کمتر خواهد شد .

 

آینه قدی سه بعدی

ساختار آینه های سه بعدی به گونه ای است که یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی و تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند البته زیر آینه ها ورق های PVC قرار داده می شود چرا که ضخامت قاب آینه ای باید به گونه ای باشد که به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده شود و آینه قدی نمای سه بعدی را منعکس کند .

 

آینه قدی با نورپردازی مخفی

یکی از جدیدترین انواع آینه های قدی که با استفاده از LED های رنگی آفتابی و مهتابی پشت آینه نورپردازی می شود البته برای نمای زیباتر آینه دور آن به پهنای 4 سانتی متر سندبلاست خواهد شد ، آینه قدی با نورپردازی مخفی در ساختمان های مسکونی ، سالن های آرایشی و فروشگاه های پوشاک به کرات استفاده می شود .

 

آینه قدی ونیزی

یکی از خاص ترین انواع آینه های قدی که فرآیند منبت کاری روی آینه تشکیل شده است ، آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، آینه قدی ونیزی طی فرآیند های متعددی تولید می شود و زمان زیادی صرف تولید این نوع آینه ها خواهد شد به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

آینه قدی با قاب

نوع دیگری از آینه های قدی که از قاب های پی وی سی و چوبی برای تزیین دور آینه استفاده می شود ، این نوع آینه ها از قدیم الایام تولید می شود اما همچنان مورد توجه برخی از افراد قرار دارد .

 

آینه قدی سندبلاست

با استفاده از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی را می توان روی آینه های قدی ایجاد کرد ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، اغلب یک حاشیه با پهنای 4 سانتی متر دور آینه قدی سندبلاست شده سپس با استفاده از LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد .

 

آینه قدی لمسی

طرح جیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده و در تاریکی هم می توان از آینه استفاده کرد سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، آینه قدی لمسی اغلب در سالن های زیبایی و اتاق پرو فروشگاه های پوشاک استفاده می شود و نمای زیبایی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد .

 

آینه قدی ریموت دار

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی مخفی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه قدی چراغ دار

آینه های چراغ دار  یکی از جددیترین آینه های قدی محسوب می شود به طوری که تعدادی لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های پر مصرف حاشیه دور آینه قرار دارد ، این نوع آینه ها با قاب چوبی و پی وی سی نیز تولید می شود آینه قدی چراغ دار در مکان های مختلفی مانند مزون های لباس فروشی ، سالن های زیبایی و تالارهای پذیرایی نصب می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی حسگری

طرح خاصی از آینه های نورپردازی شده و چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده تر از سایر آینه های قدی است لازم به ذکر است آینه قدی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه قدی حسگر حرکتی مدرن برای مکان های پر تردد و پر بازدید مناسب است زیرا در این صورت دیگر نیازی به لمس کردن آینه برای روشن کردن بک لایت نیست و اثر انگشت روی آینه ایجاد نخواهد شد لازم به ذکر است آینه قدی حسگر حرکتی در هتل ها و رستوران ها به کرات استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی نیز ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی اکریلیک

در این طرح از آینه های قدی مدرن با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروق الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ضمنا آینه قدی اکریلیک در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند به عنوان آینه اتاق خواب مستر مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی صفحه نمایش دار 

طرح دیگری از آینه های قدی که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه قدی صفحه نمایش در اغلب مجله های طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع آینه های قدی معرفی شده است قیمت آینه قدی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های قدی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه قدی بی نهایت 

در این طرح از آینه های قدی داخل آینه یک نمای بی نهایت از نورپردازی مخفی مشاهده می شود ، برای تولید این نوع آینه ها از شیشه های رفلکس رنگی و قاب های فلزی با پهنای سه سانتی متر استفاده خواهد شد ، آینه قدی بی نهایت در واقع بیشتر جنبه ی تزیینی و دکوری داشته و نمی توان از آن برای مکان هایی که نیاز به آینه کاربردی است مانند آینه اتاق خواب استفاده کرد .

آینه قدی بی نهایت در ساختمان های با طراحی داخلی مدرن بیشتر استفاده می شود ، این نوع آینه ها به طور کلی موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد که اغلب در کشورهای آمریکایی استفاده می شود .

 

آینه قدی اکلیلی 

طرح دیگری از آینه های قدی رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه قدی دودی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

آینه قدی اکلیلی در طراحی دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

آینه قدی پایه دار 

طرح دیگری از آینه های قدی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که می توان آینه را حتی در وسط سالن قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور مثال برای یک سالن زیبایی با فضای داخلی بزرگ باید از آینه قدی بک لایت پایه دار با ارتفاع 200 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر استفاده کرد این طرح بسیار زیبا و شکیل خواهد شد .

 

آینه قدی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی دخترانه 

طرح دیگری از آینه های قدی که برای اتاق های دخترانه طراحی شده است به طوری که قاب های صورتی و طلایی دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته سینمایی روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه قدی کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان تحت تاثثر آن بسیار سرگرم خواهند شد .

 

آینه قدی چرخ دار 

نوعی از آینه های قدی پایه دار که به صورت متحرک است و با نام آینه چرخدار شناخته شده است ، این نوع آینه ها در سالن های بزرگ استفاده می شود و براحتی از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل خواهد شد .

 

آینه قدی سلطنتی 

نوع دیگری از آینه های قدی که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل شده است آینه سلطنتی با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه قدی دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قدی بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC بهص ورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی موردئ استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی دو طرفه

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است از همین رو مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه قدی آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های اجرا شده است که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی خم 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با استفاده از آینه های خم بکار می رود ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته می شود و به همراه آینه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرکنما روی آینه تعبیه شده است که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد بدین شکل براحتی می توان نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید ، آینه های بزرگ نما در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه قدی بی نهایت 

طرح خاص دیگری ار آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای سات که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه قدی متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی - اینستاگرام

 

آینه قدی - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع آینه قدی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع آینه قدی را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  – 09214195178  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش خود را به تیم طراحی و تولید ما دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص آینه قدی خواهد کرد ، زین پس صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان ها را می پذیرد.

جهت مشاهده همه نمونه کارهای انجام شده آینه قدی توسط صنایع آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید:      نمونه کارها 

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

ایدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها  : koolivandcom@

 

در ادامه تصاویر آینه قدی را که در توسط صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده مشاهده خواهید کرد :

 

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قاب دار

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی طلایی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی

آینه قدی مدرن

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند