فهرست این مقاله

آینه لابی برج

تولید انواع آینه لابی برج در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

آینه لابی برج

آینه لابی برج

آینه های برج های مدرنو چند طبقه در طرح های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها در پروژه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های قاب دار و بدون قاب به طور کامل و اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مدرن بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ نمایید .

 

آینه لابی برج – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه لابی برج – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه لابی برج – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه لابی برج – قدی 

آینه های مدرن قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های ساختمانی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید می شود این نوع آینه ها در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه لابی برج – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های نرگی می باشد .

 

آینه لابی برج - اینستاگرام

 

آینه لابی برج - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه لابی برج به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش ان ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لابی برج

آینه لابی برج

آینه لابی برج

آینه لابی برج

آینه لابی برج

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند