فهرست این مقاله

آینه لامپی آرایشی

تولید انواع آینه لامپی آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه لامپی آرایشی

 

آینه لامپی آرایشی

آراستگی ظاهری از اهمیت زیادی برای هر فردی برخوردار است به ویژه خانم ها که در طول زمان قابل توجهی را صرف این امور می کنند به همین دلیل ابزارهایی که برای آرایش بکار برده می شود نیز تاثیر زیادی در کیفیت آراستگی دارد ، در این مقاله به بررسی مهم ترین ابزار آرایش که با نام آینه لامپی آرایشی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لامپی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لامپی آرایشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های لامپی آرایشی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصومص گریم داخل سوراخ های تغیبه شده قرار داده خواهد شد .

 

آینه لامپی آرایشی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه لامپی آرایشی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های لامپی که با استفاده از ریموت لامپپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه لامپی آرایشی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های آرایشی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه لامپی آرایشی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لامپی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه لامپی آرایشی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل است بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه لامپی آرایشی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لامپ دار معرفی شده است .

 

آینه لامپی آرایشی – پایه دار 

در این طرح از آینه های لامپی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود ، آینه های پایه دار به طور کلی به دو دسته ی آینه های چرخدار و آینه های پایه ثابت تقسیم می شود که در این بین آینه های چرخدار با سهولت بیشتری جابجا می شود .

 

آینه لامپی آرایشی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لامپی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های فریم استیل با کدهای مختلفی تولید شده است که با کیفیت ترین آن ها استیل 304 محسوب می شود .

 

آینه لامپی آرایشی – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه لامپی آرایشی – متحرک 

با تولید آینه های لامپی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه لامپی آرایشی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لامپی آرایشی - اینستاگرام

 

آینه لامپی آرایشی - واتساپ

 

جهت سفارش آینه لامپی آرایشی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لامپی آرایشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپی آرایشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپی آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سور کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی آرایشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپی آرایشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند