فهرست این مقاله

آینه لامپی دیواری

تولید انواع آینه لامپی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه لامپی دیواری

 

آینه لامپی دیواری

آینه های لامپی یکی از محبوب ترین طرح های آینه روی دیوار محسوب می شود که به ویژه افراد جوان استقبال بسیار زیادی از این نوع آینه ها کرده اند ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای که نور ساطع شده از آن موجب نمایش هرچه بهتر صورت و لباس افراد می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه لامپی دیواری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولی نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لامپی دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپی دیواری به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه توسط دستگاه دیاموند ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه لامپی دیواری – تاچ

طرح جدیدی از آینه ها لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه لامپی دیواری – ریموتی

طرح دیگری از آینه های لامپی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه لامپی دیواری – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های لامپی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه لامپی دیواری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لامپی حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه لامپی دیواری – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه لامپی دیواری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه لامپی دیواری – پایه دار

در این طرح از آینه های لامپی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه لامپی دیواری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه لامپی دیواری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و لوکس استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه لامپی دیواری – متحرک 

با تولید آینه های لامپی دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه لامپی دیواری متحرک بکار برد چرا که در این صورت فضای قابل ملاحظه ای اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه لامپی دیواری - اینستاگرام

 

آینه لامپی دیواری - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه لامپی دیواری

برای اطلاع از قیمت آینه لامپی دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپی دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی آرایشی

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند