فهرست این مقاله

آینه لامپی دیواری

تولید انواع آینه لامپی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه لامپی

 

آینه لامپی دیواری

امروزه برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ابزارهای بسیار زیادی وجود دارد در واقع به شکل های مختلفی می توان فضای داخلی ساختمان را تزیین کرد ، یکی از این ابزارها که تاثیر شگرفی هم در طراحی دارد بی تردید آینه های دکوراتیو است از همین در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه ها که با نام آینه لامپی دیواری شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لامپی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لامپی دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپی دیواری به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه تولید می شود در مرحله ی بعدی نیز دور قاب به فاضله ی هر 20 سانتی متر سوراخ می شود در نهایت هم لامپ های کم مرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ های تعبیه شده قرار داده خواهد شد .

 

آینه لامپی دیواری – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه لامپی دیواری – ریموتی 

طرح دیگری از آینه ها لامپی که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف لامپ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه لامپی دیواری – حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه لامپی دیواری – فریم لس

به طور کلی آینه های لامپی به دو دسته ی با فریم و فریم لس تقسیم می شود که در حالت دوم هیچ گونه فریمی دور آینه قرار نخواهد گرفت در واقع لامپ ها روی آینه قرار می گیرد ، این نوع آینه ها با نام آینه لامپی مدرن نیز شناخته شده است .

 

آینه لامپی دیواری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه لامپی دیواری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه لامپی دیواری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه لامپی دیواری – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های لامپی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همنی دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه لامپی دیواری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی نوعی از آینه های لامپی استفاده می شود که به صورت دو طرفه می باشد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه لامپی دیواری – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های لامپی قدی اجحرا می شود که لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفتنه است .

 

آینه لامپی دیواری – متحرک 

با تولید آینه های لامپی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه لامپی دیواری - اینستاگرام

 

آینه لامپی دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه لامپی دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه لامپی دیواری و سفارش ان می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپی دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سور کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند