فهرست این مقاله

آینه لامپی رومیزی

تولید انواع آینه لامپی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه لامپی رومیزی

 

آینه لامپی رومیزی

با تولید انواع آینه های دکوراتیو و مدرن از آینه های ساده و ابزار خورده به ندرت استفاده می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های مدرن در بخش های متعددی از پروژه بکار می برند ، در این مقاله نیز به بررسی یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو که با نام آینه لامپی رومیزی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لامپی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لامپی رومیزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپی رومیزی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ های تعبیه شده قرار داده خواهد شد .

 

آینه لامپی رومیزی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه لامپی رومیزی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های لامپی که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختفل لامپ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه لامپی رومیزی – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های لامپی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیر برخوردار می باشد .

 

آینه لامپی رومیزی – صفحه نمایش دار

جددیترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را می توانید پخش نمایید .

 

آینه لامپی رومیزی – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لامپی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه لامپی رومیزی – زوم دار 

یکی دیگر از طرح های آینه لامپی که یک قسمت زوم روی آینه ایجاد شده است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد .

 

آینه لامپی رومیزی – صفحه نمایش دار 

آینه لامپ دار رومیزی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لامپ دار معرفی شده است .

 

آینه لامپی رومیزی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لامپی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

 

جهت سفارش آینه لامپی رومیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه لامپی رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپی رومیزی مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

.

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپی رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند