فهرست این مقاله

آینه لامپی میز آرایش

تولید انواع آینه لامپی میز آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه لامپی میز آرایش

 

آینه لامپی میز آرایش

برای خانم ها ابزارهایی که به سهولت و کیفیت آرایش آن ها کمک می کند بسیار مهم محسوب می شود به همین دلیل هر روز شاهد تولید ابزارهای مختلفی هستیم که به نوعی موجب تزیین فضای داخلی نیز می شوند در این مقاله نیز به بررسی یکی از مهم ترین ابزارهای آرایشی که با نام آینه لامپی میز آرایش شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لامپی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لامپی میز آرایش را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپی میز آرایش به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب های گلاس با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم 5 وات داخل سوراخ های تغبیه شده قرار داده خواهد شد .

 

آینه لامپی میز آرایش – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه لامپی میز آرایش – ریموتی 

طرح دیگری از آینه ها لامپی که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف لامپ ها را به صورت اسلایدشو نمایش خواهد داد .

 

آینه لامپی میز آرایش – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های لامپی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های لامپی حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه لامپی میز آرایش – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لامپی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

آینه لامپی میز آرایش محبوب ترین طرح آینه های لامپی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه های لامپی به این طرح جدید تعلق دارد این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه لامپی میز آرایش – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه لامپی میز آرایش صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه لامپی میز آرایش در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لامپی معرفی شده است قیمت آینه لامپی میز آرایش تقریبا دو برابر آینه های آرایشی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می کنند .

 

آینه لامپی میز آرایش – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لامپی میز آرایش – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لامپی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه لامپی میز آرایش – متحرک 

با تولید آینه های لامپی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن اتز یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لامپی میز آرایش - اینستاگرام

 

آینه لامپی میز آرایش - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه لامپی میز آرایش را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه لامپی میز آرایش و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپی میز آرایش مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپی میز آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

آینه لامپی میز آرایش

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپی میز آرایش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند