فهرست این مقاله

آینه لامپی گرد

تولید انواع آینه لامپی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912

 

آینه لامپی گرد

 

آینه لامپی گرد

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی نقش آینه های دکوراتیو بسیار مهم و تاثیرگذار است و طراحان دکوراسیون داخلی از ترکیب این نوع آینه ها برای هر تزیین هر چه بهتر فضای داخلی ساختمان های لوکس استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های لامپی که با نام آینه لامپی گرد شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لامپی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع اینه ها از جمله آینه لامپی گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپی گرد به گونه ای است که ابتدا آینه گرد با قطر مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی گرد با توجه به قطر آینه ساخته می شود دور آینه به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ های تعبیه شده قرار می گیرد .

 

آینه لامپی گرد – لمسی

طرح جدیدی از آینه های لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه لامپی گرد – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های لامپی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه لامپی گرد – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل این نوع آینه ها از قیمت بالایی برخوردار می باشند .

 

آینه لامپی گرد – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لامپی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه لامپی گرد – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه لامپی گرد صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لامپی معرفی شده است .

 

آینه لامپی گرد – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لامپی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لامپی گرد – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های لامپی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های کودک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همنی دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه لامپی گرد – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی ، آینه های لامپی دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپی گرد – متحرک 

با تولید آینه های لامپی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه لامپی گرد - اینستاگرام

 

آینه لامپی گرد - واتساپ

 

جهت سفارش آینه لامپی گرد را یه صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لامپی گرد و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپی گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گریم

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی رومیزی

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

آینه لامپی گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپی گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند