فهرست این مقاله

آینه لامپی

تولید انواع آینه لامپی و نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

آینه لامپی

 

آینه لامپی

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی از آینه های دکوراتیو به کرات استفاده می شود به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان یک آینه دکوراتیو خاص تولید شده است ، از جدیدترین طرح های آینه مدرن می توان به آینه لامپی اشاره کرد که در این مقاله به برسی انواع و ویرگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های نوری از جمله آینه لامپی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس فریم های چوبی با توجه به ابعاد آینه تولید می شود در مرحله ی بعدی فریم چوبی به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد به طوری که لامپ های کم مصرف داخل سوراخ های تعبیه شده ی روی فریم قرار داده می شود .

 

آینه لامپی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ های آن روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه لامپی – ریموت دار

طرح دیگری از آینه های لامپی که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت نورهای مختلف لامپ به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه لامپی – حسگری

طرح خاصی از آینه های لامپی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده لامپ ها روشن و با حرکت مجدد دست از همان قسمت لامپ ها خاموش خواهد شد ، آینه حسگری با نام آینه های لامپی مدرن نیز شناخته شده است لازم به ذکر است آینه چراغ دار در کشورهای اروپایی به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه لامپی – فریم لس

در این طرح آینه های لامپ دار دارای فریم چوبی نیست و در واقع لامپ ها روی آینه قرار دارد توجه داشته باشید که فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل قیمت آن از آینه های لامپی دارای فریم بیشتر می باشد .

 

آینه لامپی – رومیزی 

در برخی از ساختمان ها آینه های لامپی روی میز آرایش قرار خواهد گرفت بدین شکل طراحی دکوراسیون داخلی نیز به میزان قابل توجهی ارتقا پیدا خواهد کرد ، زیر این نوع آینه ها یک پایه چوبی برای نگهداری آینه روی میز قرار می گیرد آینه لامپی رومیزی اغلب در اتاق خواب های دخترانه با طراحی لوکس اجرا می شود بدین شکل نمای زیبایی نیز در فضای داخلی اتاق خواب ایجاد خواهد شد .

 

آینه لامپی – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی جهت تولید آینه گریم استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه لامپی با فریم سفید یا مشکی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه لامپی – قدی 

امروزه در همه ی خانه ها آینه های قدی وجود دارد حال اگر  از آینه های قدی چراغ دار استفاده شود به طبع موجب سهولت در انجام آراستگی خواهد شد ، این نوع آینه ها معمولا دارای ابعاد 90 * 180 سانتی متر است البته در صنایع شیشه و آینه کولیوند هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته و در واقع آینه لامپی در ابعاد و طرح های مختلفی تولید می شود .

به طور مثال در سالن های زیبایی و مزون های فروش پوشاک از آینه لامپی قدی با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر استفاده می شود و معمولا لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه لامپی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لامپی هوشمند حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر خود را روی آینه لامپی حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

آینه لامپی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه آینه سندبلاست کرد ، در جدیدترین طرح آینه لامپی وکتورهای مدرن و کلاسیک روی آینه سندبلاست می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه لامپی – پایه دار 

در برخی از ساختمان های نمی توان آینه های لامپی را روی دیوار نصب کرد به همین دلیل باید از آینه های لامپی پایه دار استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب در مزون های لباس فروشی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه لامپی مدرن پایه دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع آینه گریم معرفی شده است .

 

آینه لامپی – لوگو

چنانچه آینه های لامپی در سالن های زیبایی ، مزون ها و دیگر مراکز تجاری نصب شود بهتر است که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شود بدین شکل کمک شایانی به برندینگ مجموعه خواهد شد .

 

آینه لامپی – اکریلیک 

در این طرح از آینه های لامپی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن و منحصربفرد به شمار می رود ضمنا آینه لامپی اکریلیک در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند در ساختمان های لوکس به عنوان آینه قدی استفاده می شود بدین شکل طراحی دکوراسیون داخلی ارتقا می یابد .

 

آینه لامپی – اسیدکاری 

طرح دیگری از آینه های لامپی که الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع آینه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگوی که روی آینه ایجاد می شود استفاده خواهد شد .

 

آینه لامپی – صفحه نمایش دار

در این طرح از آینه های لامپی یک صفحه نمایش جلو آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل است بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید آینه لامپی صفحه نمایش دار در تمامی مجله های طراحی دکوراسیون معتبر دنیا مانند THE BEST DESIGN به عنوان برترین آینه دکوراتیو چراغ دار شناخته شده است .

قیمت آینه لامپی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های لامپی ساده و بدون آپشن است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه لامپی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندارد تولید می شود سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند .

 

آینه لامپی – اکلیلی 

در این طرح از آینه های لامپی رنگی ، رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود این نوع آینه ها با نام آینه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه های لامپی مشکی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

آینه لامپی اکلیلی هوشمند در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک ( classic design ) استفاده می شود و طراحان دکوراسیون شناخته شده و حرفه ای در دنیا از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و تجاری لوکس بکار می برند .

 

آینه لامپی – زوم دار

طرح دیگری از آینه های لامپی که یک قسمت روی زوم روی آینه قرار گرفته است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد قسمت زوم روی آینه لامپی معمولا با قطر 20 سانتی متر ایجاد شده است بدین شکل براحتی می توانید نسبت به اصلاح و آرایش صورت خود اقدام نمایید .

آینه لامپی زوم دار مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویزه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد به همین دلیل در طرح های مختلفی تولید شده است به طور مثال در چین از آینه لامپی زوم دار به عنوان آینه آرایشی در سالن های زیبایی استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

آینه لامپی زوم دار هوشمند محبوب ترین طرح آینه های لامپی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه های لامپی هوشمند به این طرح جدید نعلق دارد این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه لامپی – سالن زیبایی

امروزه در سالن های زیبایی وجود آینه های قدی مدرن از ضروریات محسوب می شود لذا با استفاده از آینه های لامپی قدی می توان به سهولت در آرایش افراد کمک شایانی کرد ، این نوع آینه ها در آرایشگاه های کوچک نیز بکار می رود .

 

آینه لامپی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لباس فروشی استفاده می شود .

 

آینه لامپی – قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های گریم که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لامپی – سلطنتی 

نوع دیگری از آینه های لامپی که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل شده است آینه سلطنتی لامپی با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه لامپی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های لامپی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لامپی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور اینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لامپی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های لامپی قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه لامپی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لامپی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه لامپی – متحرک 

با تولید آینه های لامپی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه لامپی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه لامپی - اینستاگرام

 

آینه لامپی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه لامپی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت آینه لامپی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

آینه لامپی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند